Tytus One 1020 x 640 - elektryczny

Nowy produkt

2 121,75 zł brutto

Opis

Wysokość grzejnika [mm] 1020
Szerokość grzejnika [mm] 640
Moc [W] 1000
Materiał stal
Kolor kolor specjalny

Więcej informacji

Grzejnik elektryczny Tytus One to model tylko z pozoru przeciętny i powszechny. Zbudowany jest z poziomych profili grzewczych, nieco wysuniętych do przodu, dzięki czemu tworzą z kolektorami oddzielną płaszczyznę; detal, którego na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, to dodatkowa, druga warstwa profili, znajdujących się bezpośrednio pod pierwszą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, grzejnik przy zupełnie standardowej powierzchni, zapewni znacznie większą moc grzewczą. Zadowoli więc tych, którzy mają ponadprzeciętne zapotrzebowania lub wymagania.

Oferujemy Państwu aż dziewięć rozmiarów: od najmniejszego 820 mm x 440 mm po 1420 mm x 440 mm, które przy charakterystycznej budowie modelu Tytus One z pewnością zaspokoją wszelkie potrzeby.

Najistotniejszym jednak faktem jest obecność grzałki elektrycznej One, która zupełnie niweluje potrzebę podłączania grzejnika do instalacji CO. Nie tylko jest to udogodnienie samo w sobie; model One to najnowocześniejsza grzałka marki Terma, która posiada i zapewnia między innymi:

  • precyzyjną kontrolę temperatury oraz informację o trybie pracy
  • bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania
  • podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury
  • wbudowany interfejs IR do bezprzewodowej komunikacji z zewnętrznym sterownikiem
  • funkcję automatycznego wyłączania grzałki po 2 godzinach - „Timer”

Grzałka One dostępna jest w czterech kształtach obudowy, gwarantujących dopasowanie do prawie wszystkich grzejników na rynku oraz 248 kolorach i wykończeniach. Jej moc dla tego modelu wynosi 600 W – 1000 W.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tytus One 1020 x 640 - elektryczny

Tytus One 1020 x 640 - elektryczny