Grzejniki elektryczne Terma ONE

Polska firma Terma ma w swojej ofercie nowoczesne grzejniki z serii One; dzięki obecności grzałki elektrycznej One odznaczają się one na tle pozostałych modeli dostępnych na rynku bardzo dużą funkcjonalnością i optymalnym dostosowaniem do potrzeb każdego wnętrza.

Grzałka One wyprzedza konkurencję zarówno designem, jak i praktycznością, pozostawiając ją tym samym daleko w tyle. Przede wszystkim, istotną jej cechą jest całkowita dyskrecja. Jest wbudowana w grzejnik, dzięki czemu pozostaje niewidoczna dla wzroku i nie szpeci swym wyglądem całego pomieszczenia. Kolejnym atutem jest możliwość zdalnego sterowania, dzięki wbudowanemu interfejsowi IR, który umożliwia komunikację z naściennym sterownikiem. Zapewnia także całkowite bezpieczeństwo, dzięki ilości stworzonych z myślą o nim funkcji: posiada podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury oraz ochronę przeciwzamarzaniową, sygnalizuje stany alarmowe, precyzyjnie kontroluje temperaturę pomieszczenia i informuje o trybie pracy. W dbałości o ekonomiczną pracę i wydajność, zapewnia też niski pobór prądu podczas trybu czuwania i posiada funkcję „Timer”, która gwarantuje wyłączenie jej po dwóch godzinach. Łatwość obsługi zapewnia natomiast jeden przycisk, służący do włączania, ustawiania dwóch poziomów temperatury oraz uruchamiania opcji „Timer” oraz funkcja zapamiętywania ostatnich ustawień. Grzałka One idealnie dopasowana jest też do kształtu kolektora, a grzejniki z serii One pozostają dzięki niej w stu procentach elektryczne.

W ofercie Termy znajduje się aż piętnaście grzejników z tej serii: Bone One, City One, Dexter One, Dexter Pro One, Easy One, Kioto One, Lima One, Mantis One, Marlin One, Mike One, Pola One, Quadrus Bold One, Quadrus Slim One, Simple One, Tytus One. Tak szeroki wybór gwarantuje dopasowanie do wszelkich gustów i potrzeb estetycznych, a bogata paleta kolorów RAL oraz kolory i podkłady specjalne zapewnią zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta.

Grzejniki elektryczne Terma ONE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Quadrus Slim ONE -...

  Polska firma Terma oferuje produkty na najwyższym, światowym standardzie, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, będące maksymalnym udogodnieniem w użytkowaniu i wydajności. Model Quadrus Slim One to grzejnik o klasycznej budowie, na którą składają się pionowo poprowadzone kolektory oraz poziome profile grzewcze pogrupowane po pięć – co umożliwia zawieszenie na nich na przykład mokrego ręcznika, który wyschnie o wiele szybciej w wolnej przestrzeni pomiędzy nimi. Grzejnik dostępny jest w aż czterech wariantach wymiarowych, na które składa się piętnaście lub dwadzieścia poziomych rurek.

  Dogodnym rozwiązaniem jest zastosowanie w całej serii One jedynie grzałki elektrycznej, co w tym przypadku likwiduje potrzebę podłączania grzejnika do instalacji CO.

  Dostępne wymiary:

  • 870x450 mm
  • 870x600 mm
  • 1185x450 mm
  • 1185x600 mm


  Dane techniczne:

  • moc grzałki w tym modelu (zależnie od wymiaru): 400 W, 600 W, 800 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 30 mm
  • przekrój profilu grzewczego: 30 mm x  10 mm
  • kolor w cenie


  Funkcje grzałki elektrycznej One:

  • zasilanie: 230 V/50 Hz
  • możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • niski pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • możliwość bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym sterownikiem naściennym
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych
 • Pola ONE - elektryczny

  Pola One to model, który aż „prosi się” o zdecydowane kolory i wyraziste wnętrza. Świetnie prezentować się będzie zarówno jako jedyny, mocny akcent na ścianie (na przykład w żółtym lub czerwonym kolorze), jak i w towarzystwie innych, oryginalnych dodatków. Jego budowa również jest nietypowa; poziome profile grzewcze w jednej płaszczyźnie z kolektorami, pogrupowane w ilości zależnej od wymiarów grzejnika, na przemian przeplatają się takimi, które nieco wystają do przodu. Daje to zarówno ciekawy efekt wizualny, jak i pozwala na większe wykorzystanie podstawowej funkcji grzejnika – czyli suszenia i grzania.

  Dzięki obecności grzałki elektrycznej One, model jest całkowicie elektryczny (nie wymaga podłączania do instalacji CO). Grzałka ta to nowość w ofercie Termy, odznaczająca się na tle tych dostępnych już na rynku zarówno funkcjonalnością, jak i wyglądem – dzięki temu, że wbudowana jest w grzejnik, pozostaje w zupełnym ukryciu, a do jej podstawowej obsługi potrzebny jest tylko jeden, dyskretny przycisk. Grzałka posiada rozmaite, przydatne funkcje: możliwość zdalnego sterowania, dzięki wbudowanemu interfejsowi do komunikacji z naściennym programatorem, ochronę przeciwzamarzaniową, zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury, czy „Timer” - funkcję automatycznego wyłączania grzałki po dwóch godzinach.

  Pola One występuje w aż sześciu rozmiarach, z których największy ma aż 1580 mm na 600 mm, oraz dwóch rodzajach powłok: galwanicznej oraz farbie proszkowej. Przekrój kolektora ma wymiary 30x30 mm, natomiast średnica profilu: 22 mm.

 • Easy ONE - elektryczny

  Model elektryczny Easy One zupełnie zmienia dotychczasowe wyobrażenie o  grzejnikach. Wyglądem przypomina raczej półkę lub ozdobną drabinkę, niż to, czym jest w rzeczywistości. Pasował będzie do wnętrz tych, którzy cenią sobie dbałość o każdy szczegół wystroju i nie lubią, kiedy wyposażenie „konieczne” psuje wymarzony efekt. Geometryczny kształt grzejnika zapewnia dużą dowolność designu – w ciemnym kolorze przybierze elegancki charakter, w jasnym i soczystym – doda pomieszczeniu zawadiackości.

  Budowa i wymiary:

  Easy One zbudowany jest z poziomych profili, stosunkowo wąskich w porównaniu z długością kolektorów, co tworzy ów efekt drabiny. Zarówno kolektory jak i profile grzewcze mają takie same wymiary przekroju i „gładko” się łączą.

  Model występuje w pięciu rozmiarach, różniących się wysokością: 640x200 mm, 960x200 mm, 1280x200 mm, 1600x200 mm, 1920x200 mm.

  Przekrój kolektora i profilu: 30 mm na 40 mm.

  Easy One jest w stu procentach elektryczny:

  Dzięki obecności grzałki One, nowoczesnego rozwiązania firmy Terma; grzałka cechuje się bardzo dyskretnym wyglądem – wbudowana w grzejnik pozostaje zupełnie niewidoczna dla wzroku – oraz wysoką funkcjonalnością: posiada funkcję „Timer”, która umożliwia jej automatyczne wyłączenie po dwóch godzinach, podwójną ochronę przed nadmiernym wzrostem temperatury i zabezpieczenie przeciw zamarzaniu, możliwość bezprzewodowej komunikacji z naściennym sterownikiem, oraz informacji o trybie pracy.

  Możliwa moc grzałki przy tym modelu: 120 W, 200 W, 300 W, 400 W.


  Do modelu dokupić można ozdobny, geometryczny wieszak lub półkę Easy, które dodatkowo zwiększą jego funkcjonalność.

 • Quadrus Bold ONE -...

  Quadrus Bold One to kolejny grzejnik elektryczny, oferowany przez markę Terma, o mniej pospolitej budowie. Jak wiele modeli tego producenta, odznacza się elegancką prostotą i surowością, posiada jednak tę szczególną cechę, która przykuwa wzrok. Quadrus Bold One jest bowiem modelem niejako „podwójnym” - jako pierwsze dostrzegalne są profile grzewcze nieco wysunięte do przodu, tworzące na pionowych kolektorach niezależną płaszczyznę; model posiada jednak drugą, dodatkową warstwę profili, którą dostrzec można pomiędzy rurkami pogrupowanymi na pierwszym planie.

  Grzejnik Quadrus Bold One występuje w czterech rozmiarach: 870 mm x 450 mm, 870 mm x 600 mm, 1185 mm x 450 mm, 1185 mm x 600 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej od dołu, po lewej lub prawej stronie.

  Sama grzałka elektryczna One jest czymś, na co naprawdę warto zwrócić uwagę; przede wszystkim, góruje nad konkurencją jedną cechą – wbudowana w grzejnik pozostaje w całkowitym ukryciu, niewidoczna dla wzroku. Oprócz tego gwarantuje jednak również ekonomiczną pracę, dzięki znikomemu poborowi prądu podczas trybu czuwania oraz funkcji „Timer”, wyłączającej ją po dwóch godzinach, bezpieczeństwo – dzięki podwójnej ochronie przeciw nadmiernemu wzrostowi temperatury oraz zabezpieczeniu przeciw zamarzaniu, sygnalizacji stanów alarmowych oraz informacji o trybie pracy. Wbudowany interfejs IR umożliwi natomiast bezprzewodową komunikację z naściennym programatorem.

  Dla tego modelu grzałka może osiągnąć moc: 600 W, 800 W, 1000 W.

 • Kioto ONE - elektryczny

  Grzejnik elektryczny Kioto One to produkt polskiej marki Terma. Cechuje się prostotą wykonania, funkcjonalnością oraz lekkim designem. Zawdzięcza go przede wszystkim układowi pogrupowanych po pięć poziomych profili grzewczych; wolna przestrzeń między nimi ułatwi praktyczne zastosowanie w codziennym życiu. Bardzo dużym atutem jest też występowanie modelu w aż pięciu rozmiarach, co pozwoli na zamontowanie nawet na małych powierzchniach. Ciekawym szczegółem jest również kształt samych profili grzewczych, które wygięte są w delikatny łuk. Ta nieznaczna różnica sprawia, że grzejnik Kioto nabiera lekkości i delikatności. Występuje w wersji elektrycznej – funkcję grzewczą pełni jedynie wbudowana grzałka z serii Terma ONE.

  Model Kioto One dostępny jest w następujących wymiarach: 555x480 mm, 870x480 mm, 1185x480 mm, 1500x480 mm, 1815x480 mm.

  Dane techniczne:

  • moc grzałki (zależnie od wymiaru): 300 W, 400 W, 600 W, 800 W, 1000 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 30 mm
  • przekrój profilu grzewczego: 30 mm x  10 mm
  • kolor w cenie

  Funkcje grzałki elektrycznej One:

  • zasilanie: 230 V/50 Hz
  • możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • niski pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • możliwość bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym sterownikiem naściennym
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych
 • Tytus ONE - elektryczny

  Grzejnik elektryczny Tytus One to model tylko z pozoru przeciętny i powszechny. Zbudowany jest z poziomych profili grzewczych, nieco wysuniętych do przodu, dzięki czemu tworzą z kolektorami oddzielną płaszczyznę; detal, którego na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, to dodatkowa, druga warstwa profili, znajdujących się bezpośrednio pod pierwszą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, grzejnik przy zupełnie standardowej powierzchni, zapewni znacznie większą moc grzewczą. Zadowoli więc tych, którzy mają ponadprzeciętne zapotrzebowania lub  wymagania.

  Oferujemy Państwu aż dziewięć rozmiarów: od najmniejszego 820 mm x 440 mm po 1420 mm x 440 mm, które przy charakterystycznej budowie modelu Tytus One z pewnością zaspokoją wszelkie potrzeby.

  Najistotniejszym jednak faktem jest obecność grzałki elektrycznej One, która zupełnie niweluje potrzebę podłączania grzejnika do instalacji CO. Nie tylko jest to udogodnienie samo w sobie; model One to najnowocześniejsza grzałka marki Terma, która posiada i zapewnia między innymi:

  • precyzyjną kontrolę temperatury oraz informację o trybie pracy
  • bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania
  • podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury
  • wbudowany interfejs IR do bezprzewodowej komunikacji z zewnętrznym sterownikiem
  • funkcję automatycznego wyłączania grzałki po 2 godzinach - „Timer”

  Grzałka One dostępna jest w czterech kształtach obudowy, gwarantujących dopasowanie do prawie wszystkich grzejników na rynku oraz 248 kolorach i wykończeniach. Jej moc dla tego modelu wynosi 600 W – 1000 W.

 • Dexter One - elektryczny

  Dexter One to model grzejnika elektrycznego, który padnie wyborem wielbicieli chłodnego luksusu, zarówno tego skromnego, jak i pełnego przepychu; szklanych powierzchni, metalowych wykończeń i chromowanych detali. Docenią go jednak również ci, którzy dopiero pragną stworzyć takie wrażenie w swoim wnętrzu. Firma Terma po raz kolejny proponuje nam rozwiązanie bardzo proste, co zdecydowanie jest jej mocną stroną – samymi drobnymi szczegółami produktów, takich jak wykończenia brzegów, układ profili czy kolor udaje jej się uzyskać zamierzony efekt, bez zbędnej przesady.

  Model Dexter One składa się z poziomych profili grzewczych, osadzonych na pionowych kolektorach. Profile są lekko wygięte w łuki; to delikatne wybrzuszenie łagodzi i nieco „uspokaja” całą, kanciastą bez tego budowę. Szczególnie okazale grzejnik prezentował się będzie w dostępnej przy tym modelu wersji chromowanej, tworząc właśnie wrażenie owego, tak pożądanego chłodu.

  Występuje w dziewięciu rozmiarach: 860x400 mm, 860x500 mm, 860x600 mm, 1220x400 mm, 1220x500 mm, 1220x600 mm, 1760x400 mm, 1760x500 mm, 1760x600 mm, oraz pokryty dwoma rodzajami powłok – galwaniczną, lub farbą proszkową.

  Najistotniejszym jednak elementem grzejnika jest wbudowana w niego grzałka elektryczna One, pozostająca praktycznie niewidoczna dla wzroku, będąca kolejnym świetnym rozwiązaniem Termy. Zapewnia między innymi precyzyjną kontrolę temperatury oraz informację o trybie pracy, podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury i ochronę przeciwzamarzaniową grzejnika, czy bezprzewodową komunikację z naściennym programatorem. Grzałka może osiągnąć moc od 400 W do 1000 W.

 • Simple ONE - elektryczny

  Nie jest żadną tajemnicą, że wszystkie, nawet najmniejsze, i najmniej istotne wybory dotyczące aranżacji wnętrz, podejmujemy pod wpływem własnych kategorii estetycznych. Na rynku roi się od rozwiązań nowoczesnych, luksusowych i pełnych przepychu, co zabiera możliwość pełnego wyboru tym, którzy cenią skromne, spokojne i ciepłe wnętrza. Grzejnik elektryczny (wyposażony w prawie niewidoczną dla oka grzałkę elektryczną) Simple One polskiej firmy Terma zachwyci właśnie tę węższą grupę. Jest to model o dziecinnie prostej budowie, który utrzymany w naturalnych kolorach ziemi – zgaszonych zieleniach, brązach czy beżach – dopełni wnętrza tych, którzy chcą utrzymać je w bliskości z naturą. Możliwa do dokupienia dodatkowa drewniana półka Simple, jeszcze bardziej wzmocni ten efekt.

  Budowa i rozmiary:

  Aby utrzymać grzejnik w jak największej prostocie, został zaprojektowany bez zbędnych, widocznych łączeń i uskoków. Ma formę drabinki, którą tworzą poziome profile grzewcze, gładko scalające się z kolektorami. Występuje w dziesięciu wariantach rozmiarowych, różniących się ilością profili – od czterech do szesnastu. Każda model ma szerokość 500 mm i wysokość od 480 do 1920 mm.

  Parametry techniczne modelu Simple One:

  • Moc grzejnika, zależna od jego rozmiaru: 200 W, 400 W, 600 W, 800 W
  • wymiary przekroju kolektora i profilu: 30 mm x 30 mm

  Model dostępny jest z grzałką mocowaną od dołu po lewej lub prawej stronie grzejnika.

  Istnieje możliwość uzupełnienia go o półkę Simple lub wieszak Simple.

 • Mantis One - elektryczny

  Mantis One to grzejnik elektryczny idealny zarówno do wnętrz o oszczędnym wystroju, jeśli wybierzemy naturalne, stonowane kolory – biel, czerń, brązy lub beże – oraz takich, których właściciele cenią sobie niepowtarzalną, eklektyczną stylistykę. W tym przypadku po zastosowaniu bardziej szalonych odcieni (a wybór jest przeogromny, spośród bogatej palety barw wliczonych w cenę i serii specjalnych), takich jak róż, zieleń, błękit lub żółty dodamy pomieszczeniu „pazura” i zadziorności. W ten sposób marka Terma sprawia, że zwyczajny, zazwyczaj niezauważalny element wyposażenia staje się kolejnym, oryginalnym jego akcentem.

  Od strony technicznej natomiast, niezwykłym udogodnieniem jest obecność grzałki elektrycznej z serii One, pozostającej w ukryciu i niepsującej designu grzejnika. Grzałka One posiada szereg praktycznych i wizualnych cech, dzięki którym znacznie wyróżnia się na tle pozostałych, dostępnych na rynku. Wbudowany interfejs IR umożliwia bezprzewodową komunikację z zewnętrznym sterownikiem, a ochrona przeciwzamarzaniowa i sygnalizacja stanów alarmowych zapewni komfort i bezpieczeństwo. Istotny jest też niski pobór prądu podczas trybu czuwania.

  Model Mantis One występuje w sześciu wersjach rozmiarowych, różniących się szerokością i wysokością, i zbudowany jest z płaskich, poziomo osadzonych w kolektorach profili grzewczych. Moc grzejnika w zależności od rozmiaru wynosi od 400 W, do 800 W. Przekrój kolektora ma wymiary 30x40 mm, a profilu – 10x40 mm.

 • Lima ONE - elektryczny

  Model grzejnika elektrycznego, oferowany przez markę Terma, skierowany jest do klientów, którzy przede wszystkim stawiają na wygodę i praktyczność użytkowania, połączoną jednocześnie z miłym dla oka wyglądem. Obecność grzałki w Lima One likwiduje potrzebę podłączania do instalacji CO, a charakterystyczna budowa gwarantuje maksymalne wykorzystanie. Oprócz poziomych profili, które tworzą z kolektorami jednolitą płaszczyznę, model zaopatrzony jest w dodatkowe, wygięte profile zamocowane na frontowej części kolektorów – w ilości zależnej od wybranego rozmiaru. Dzięki aż dwudziestu sześciu wariantom rozmiarowym i dodatkowym profilom, mamy pełną możliwość dopasowania grzejnika do zapotrzebowań i wkomponowania w wybrane wnętrze. Ponadto, klient ma możliwość wyboru spośród blisko dwustu wliczonych w cenę kolorów, oraz serii specjalnych.

  Dane techniczne grzejnika Lima One:

  • moc grzałki (zależnie od wymiaru i powłoki): 120 W – 1000 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 30 mm
  • średnica profilu grzewczego: 22 mm
  • kolor w cenie


  Funkcje grzałki elektrycznej One:

  • zasilanie: 230 V/50 Hz
  • możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • niski pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • możliwość bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym sterownikiem naściennym
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych
 • City ONE - elektryczny

  Nazwa modelu City One doskonale odzwierciedla jego design. Na pierwszy rzut oka kojarzy się z wielkomiejską, niewymuszoną swobodą i luźnym szykiem. To wrażenie dodatkowo spotęgować mogą niektóre barwy, zawarte w olbrzymiej palecie – chociażby czerń, brąz, odcienie szarości lub głęboki granat, przywodzące na myśl chłodną kolorystykę, tak często wykorzystywaną w nowoczesnych apartamentowcach. Pokaźny metraż wcale nie jest jednak do tego potrzebny; grzejnik City One wyposażony w grzałkę elektryczną (dzięki niej jest to model w stu procentach elektryczny) sam w sobie nada wnętrzu pożądany efekt.

  Budowa i rozmiary: Zaletą modelu City One i cechą, dzięki której może nadać pomieszczeniu „ducha” wielkiego miasta, jest prosta, niemalże kanciasta budowa. Zarówno kolektory jak i profile grzewcze posiadają „ostro” zakończone brzegi; profile osadzone są poziomo na kolektorach, minimalnie wystając do przodu. Jeden z nich wysunięty jest nieco bardziej, niezależnie od wybranego wariantu, co umożliwia powieszenie na nim większych, bądź grubszych rzeczy. Dostępnych jest aż jedenaście różnych rozmiarów (wysokości od 510 do 1860 mm, szerokość 500 lub 600 mm), w każdym z nich przekrój kolektora wynosi 30 x 30 mm, a profilu 10 x 30 mm.

  City One – parametry techniczne: Moc grzałki dla tego modelu wynosi od 300 W do 1000 W; opcja podłączenia grzałki elektrycznej od dołu, po lewej lub prawej stronie.

  Możliwość zaopatrzenia się w dodatkowy, ozdobny wieszak.

 • Bone ONE - elektryczny

  Na pierwszy rzut oka grzejnik Bone One polskiej marki Terma nie wyróżnia się niczym na tle dostępnych na rynku modeli. Jedynie pozornie. Subtelną różnicą jest obecność cieńszych, delikatniejszych niż zazwyczaj elementów; przekrój kolektora wynosi 30 x 40 mm, a osadzonych na nim poziomych profili – tylko 20 x 20 mm. Dzięki temu, Bone One sprawia wrażenie lekkości, pozostając przy tym tak samo użytecznym i praktycznym, jak modele bardziej masywne. Dostępny jest w aż sześciu rozmiarach, różniących się nie tylko szerokością i wysokością, ale również układem profili. Posiada możliwość wyboru koloru spośród olbrzymiej palety producenta, a co najważniejsze – grzałkę elektryczną, zastępującą konieczność podłączenia do instalacji CO.

  Wymiary modelu Bone One:

  • 760 x 500 mm
  • 760 x 600 mm
  • 1260 x 500 mm
  • 1260 x 600 mm
  • 1510 x 500 mm
  • 1510 x 600 mm


  Bone One - dane techniczne:

  • moc grzałki dla tego modelu: od 300 do 800 W w zależności od wybranej wielkości grzejnika
  • przekrój kolektora: 30 mm x 40 mm
  • przekrój profilu grzewczego: 20 mm x 20 mm


  Zalety grzałki elektrycznej One:

  • możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • niski pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • możliwość bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym sterownikiem naściennym
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych
  • nowoczesny design
  • zasilanie: 230 V/50 Hz
 • Mike ONE - elektryczny

  Mike One to grzejnik elektryczny o prostej, estetycznej budowie, składający się z bardzo drobnych, poziomych profili grzewczych o okrągłym przekroju i pionowych kolektorów. Ten model doskonale nada się na przykład do pokoju chłopięcego – po dobraniu odpowiedniego koloru - z niesamowicie szerokiej palety możliwych – oraz rozmiaru, zadowolimy każdego małego odkrywcę czy sportowca. Grzejnik absolutnie nie ma jednak dziecinnego designu; możliwość umieszczenia go w pokoju naszych pociech, zawdzięcza nieskomplikowanej budowie i odrobinie łagodności, uzyskanej właśnie poprzez odpowiedni kształt profili.

  Występowanie w wersji elektrycznej jest dodatkowym atutem modelu. Mike One wyposażony jest bowiem w innowacyjną grzałkę elektryczną One, zaprojektowaną przez markę Terma specjalnie z myślą o jak największym komforcie, nienachalności wyglądu, a co najważniejsze – bezpieczeństwie. Spośród wielu zalet grzałki, na uwagę z pewnością zasługuje podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury, ochrona przeciwzamarzaniowa grzejnika, możliwość współpracy z zewnętrznymi timerami oraz systemami inteligentnego zarządzania budynkami, czy możliwość bezprzewodowej komunikacji z zewnętrznym sterownikiem. Dostępna jest w aż siedmiu mocach: 120 W, 200 W, 300 W, 400 W, 600 W, 800 W oraz 1000 W. Może zostać zamocowana od dołu, po lewej lub prawej stronie grzejnika.

  Model Mike One występuje w szesnastu możliwych wariantach rozmiarów, różniących się szerokością i wysokością, a także układem rurek. Przekrój kolektora ma wymiary 30 mm na 30 mm, natomiast profil - średnicę 14 mm.

 • Marlin ONE - elektryczny

  Wielu z nas szuka dla siebie odpowiedniego rozwiązania w prostocie, stawiając na jakość wykonania, nie zaś przepych w wyglądzie. Model Marlin One podpasuje tym z Państwa, którzy pragną do swojego domu grzejnika, który przede wszystkim spełniał będzie swoją podstawową funkcję, a przy tym nie oszpeci wnętrza i dyskretnie doda mu ciepła – dosłownie i w przenośni. Przyjemny dla oka design, symetryczny, regularny wygląd oraz możliwość zaopatrzenia się w dodatkowe, bardzo praktyczne wieszaki przypadną do gustu tym, którzy po prostu chcą stworzyć schludne, zadbane wnętrze.

  Marlin One należy do grupy grzejników elektrycznych, zaopatrzony jest więc w nowoczesną grzałkę One, zdecydowanie ułatwiającą użytkowanie.

  Parametry techniczne modelu Marlin One:

  • możliwa moc grzałki: 120 W, 200 W, 300 W, 400 W, 600 W, 800 W, 1000 W
  • możliwe pokrycia: powłoka galwaniczna i farba proszkowa
  • mocowanie grzałki elektrycznej od dołu, po lewej lub prawej stronie

  Dostępne rozmiary:

  • 600x430 mm
  • 600x530 mm
  • 600x630 mm
  • 780x430 mm
  • 780x530 mm
  • 780x630 mm
  • 1185x430 mm
  • 1185x530 mm
  • 1185x630 mm
  • 1680x430 mm
  • 1680x530 mm
  • 1680x630 mm

  Wybrane cechy grzałki One:

  • bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania
  • wbudowany interfejs IR do bezprzewodowej komunikacji
  • z naściennym programatorem (do dokupienia jako osobny produkt)
  • Timer - funkcja automatycznego wyłączania grzałki po 2 godzinach
  • sygnalizacja stanów alarmowych
 • Dexter Pro One -...

  Model Dexter Pro One to udoskonalona wersja grzejnika Dexter; unowocześniono jego budowę, oraz przydano mu szereg praktycznych cech, które uczyniły go jednym z bardziej popularnych produktów marki Terma, cieszących się uznaniem oraz gwarantujących stuprocentowe zadowolenie z użytkowania. Najważniejszą z jego cech jest jednak obecność innowacyjnej grzałki elektrycznej One, która stanowi najnowszy „wynalazek” i dumę producenta. Owa grzałka nie jest tylko dyskretna – zadbano o to, by w ogóle nie było jej widać, „chowając” ją w pionowym kolektorze drabinki. Grzałka One usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta, dzięki ogromowi przydatnych cech, zapewniających bezpieczeństwo i ekonomiczną pracę. Posiada między innymi funkcję „Timer”, odpowiedzialną za wyłączenie grzejnika po dwóch godzinach pracy, precyzyjnie kontroluje temperaturę oraz informuje o trybie pracy, posiada podwójne zabezpieczenie przed wzrostem temperatury i zamarzaniem grzejnika, a także, dzięki wbudowanemu interfejsowi IR, może współpracować z naściennym sterownikiem. Grzałkę można zamontować od dołu, po dowolnej stronie.

  Budowa grzejnika Dexter Pro One

  Dexter Pro One to model odrobinę bardziej masywny, niż większość łazienkowych drabinek, owa masywność zapewnia mu jednak dużą dozę klasy i nowoczesnej elegancji; jest więc mocno uniwersalny pod względem designu, co umożliwia zamontowanie go w każdym pomieszczeniu, od łazienek, po salony. Kolektory modelu mają nietypowy przekrój trapezowy 30 mm x 40 mm i stanowią podstawę dla poziomych profili grzewczych, płaskich i gęsto ułożonych (przekrój równy 10 mm x 30 mm). By grzejnik nadal pozostał praktyczny, pomiędzy poszczególnymi partiami rurek pozostawiono większe odstępy. Na samym dole znajduje się zaś ozdobna maskownica w formie jednolitej, szerokiej płaszczyzny.

  Dostępne rozmiary

  860 mm x 400 mm, 860 mm x 500 mm, 860 mm x 600 mm, 1220 mm x 400 mm, 1220 mm x 500 mm, 1220 mm x 600 mm, 1760 mm x 400 mm, 1760 mm x 500 mm, 1760 mm x 600 mm.

 • Fiona ONE - elektryczny

  Grzejnik Fiona One to model, który w specyficzny sposób łączy w sobie zarówno nowoczesność, jak i elegancję; jest więc ciężki do opisania jednym słowem. Jak wiele projektów Termy, Fiona One jest grzejnikiem o dość prostej budowie pozbawionej udziwnień i ozdobników, przemyślana konstrukcja i użycie najwyższej klasy materiałów czyni go jednak produktem, którego nie powstydzi się żaden salon i sypialnia, doskonale nada się również do łazienek, co zawdzięcza drabinkowej budowie.

  Zrezygnowanie z wystających przed płaszczyznę kolektorów części czyni go natomiast grzejnikiem stosunkowo płaskim, nie rzuca się więc w oczy, ani nie przytłacza pomieszczenia, nawet tego niewielkiego. Pasował będzie do wnętrz o bardzo różnorodnej stylistyce – jeśli zdecydują się Państwo na wybranie stonowanych, naturalnych kolorów ziemi, jak głębokie brązy, zgaszone zielenie czy szarości, Fiona One stanie się świetnym dodatkiem pomieszczeń przytulnych, ciepłych i bardziej klasycznych; w jednym z soczystych, zwariowanych kolorów RAL stanowił będzie natomiast dodatek do wnętrza bardziej odważnego i nowoczesnego.

  Słowo One oznacza, że grzejnik posiada wbudowaną i dyskretną grzałkę elektryczną One, najnowszy projekt marki. Niektóre z jej zalet, to:

  • sygnalizacja stanów alarmowych,
  • funkcja „Timer”, umożliwiająca wyłączenie grzejnika po dwóch godzinach,
  • możliwość współpracy z zewnętrznymi sterownikami,
  • precyzyjna kontrola temperatury,
  • łatwość użytkowania – podstawowa obsługa przy pomocy jednego przycisku,
  • informacja o trybie pracy.

  Grzejnik Fiona One składa się z pionowych kolektorów o kwadratowym przekroju, mierzącym 30 mm x 30 mm oraz profili o średnicy równej 22 mm. Poziome rurki zamontowano w płaszczyźnie kolektorów, a także pozostawiono między nimi odstępy odpowiednie, by model mógł służyć za praktyczną suszarkę.

  Meta tytuł: Fiona One – Terma
  meta opis: Grzejnik drabinkowy Fiona One łączy w sobie nowoczesność i elegancję, brak wystających elementów czyni go natomiast stosunkowo płaskim i dyskretnym.

 • Alex ONE - elektryczny

  Grzejnik Alex One to model bardzo klasyczny i harmonijny. Charakteryzuje się bezpretensjonalną i praktyczną budową, nie brak mu jednak typowego dla marki Terma designu z nutą nowoczesności. Jest to model drabinkowy, idealny więc do łazienek, gdzie z pewnością przyda się na co dzień jako suszarka i wieszak na ręczniki (lub mokre pranie), sprawdzi się jednak również w innych pomieszczeniach domu, na przykład przedpokoju czy kuchni. W połączeniu z interesującym kolorem doskonale ozdobi każde wnętrze i uczyni je bardziej oryginalnym, zaś dostępność w aż szesnastu rozmiarach pozwoli dopasować go do rozmaitych metraży, od tych najmniejszych, po duże; najmniejszy z modeli mierzy bowiem 540 mm x 300 mm, największy zaś – 1580 mm x 800 mm. Alex One opiera się na dwóch, pionowych kolektorach o kwadratowym przekroju 30 mm x 30 mm, na których umocowane są od przodu poziome profile grzewcze o średnicy mierzącej 22 mm. Rurki łagodnie wygięte są na kształt litery „C”, lekko spłaszczonej, co jednocześnie zapewnia „miękkość” grzejnikowi, oraz dodaje mu funkcjonalnych cech.

  Dlaczego One? Grzejniki z serii One posiadają nowoczesną, wbudowaną grzałkę elektryczną One, której główną, wizualną zaletą jest właściwie to, że wcale jej nie widać – zamontowana jest dyskretnie we wnętrzu pionowego kolektora. Ponadto, zapewni bezpieczeństwo, dzięki ochronie przeciwzamarzaniowej, zabezpieczeniu przed nadmiernym wzrostem temperatury, czy sygnalizacji stanów alaramowych. Wydajna praca możliwa jest natomiast dzięki bardzo niskiemu poborowi prądu w trybie czuwania oraz funkcji „Timer”, pozwalającej na automatyczne wyłączenie grzejnika po dwóch godzinach pracy.