Mantis One - elektryczny

Mantis One - elektryczny

Mantis One to grzejnik elektryczny idealny zarówno do wnętrz o oszczędnym wystroju, jeśli wybierzemy naturalne, stonowane kolory – biel, czerń, brązy lub beże – oraz takich, których właściciele cenią sobie niepowtarzalną, eklektyczną stylistykę. W tym przypadku po zastosowaniu bardziej szalonych odcieni (a wybór jest przeogromny, spośród bogatej palety barw wliczonych w cenę i serii specjalnych), takich jak róż, zieleń, błękit lub żółty dodamy pomieszczeniu „pazura” i zadziorności. W ten sposób marka Terma sprawia, że zwyczajny, zazwyczaj niezauważalny element wyposażenia staje się kolejnym, oryginalnym jego akcentem.

Od strony technicznej natomiast, niezwykłym udogodnieniem jest obecność grzałki elektrycznej z serii One, pozostającej w ukryciu i niepsującej designu grzejnika. Grzałka One posiada szereg praktycznych i wizualnych cech, dzięki którym znacznie wyróżnia się na tle pozostałych, dostępnych na rynku. Wbudowany interfejs IR umożliwia bezprzewodową komunikację z zewnętrznym sterownikiem, a ochrona przeciwzamarzaniowa i sygnalizacja stanów alarmowych zapewni komfort i bezpieczeństwo. Istotny jest też niski pobór prądu podczas trybu czuwania.

Model Mantis One występuje w sześciu wersjach rozmiarowych, różniących się szerokością i wysokością, i zbudowany jest z płaskich, poziomo osadzonych w kolektorach profili grzewczych. Moc grzejnika w zależności od rozmiaru wynosi od 400 W, do 800 W. Przekrój kolektora ma wymiary 30x40 mm, a profilu – 10x40 mm.

Mantis One - elektryczny Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów