Grzejniki Terma ONE

W najnowszej ofercie grzejników Terma wydzielona została grupa grzejników Terma ONE – są to standardowe grzejniki Terma, które zostały dodatkowo wyposażone w dedykowaną grzałkę elektryczną. Grzałka jest montowana fabrycznie w grzejniku w taki sposób że na zewnątrz widoczny jest jedynie wskaźnik stanu grzałki.

Decydując się na wybór grzejnika z grzałką elektryczną warto rozważyć modele z serii Terma ONE które cechują się wyjątkowym dopasowaniem elementów, estetyką i nowoczesnością.

Grzałki z serii One dostępne są w 4 wersjach dopasowanych kształtem do kolektorów grzejników: kwadratowe, prostokątne, trapezowate i o przekroju D.

Grzejniki Terma ONE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Mantis ONE

  Łącznikiem całej serii grzejników One jest grzałką elektryczna One – nowoczesne rozwiązanie marki Terma. Nie tylko rozpowszechnia wciąż jeszcze dość nietypowe rozwiązanie, alternatywne dla standardowego podłączenia do instalacji CO, ale również zachwyca dyskretnym wyglądem i prostotą użytkowania, a także – funkcjonalnością. Posiada wbudowany interfejs IR do bezprzewodowej komunikacji z naściennym programatorem, a także możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury oraz funkcję „Timer”.

  Model Mantis One nie tylko wyposażony jest w tę właśnie grzałkę, ale jednocześnie podłączany jest do instalacji CO w czterech różnych wariantach: przyłącze jednootworowe prawe (S1) lub lewe (S8) z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej (przeciwnej) stronie grzejnika, przyłącze boczne lewe (58) lub prawe (51) o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej lub lewej (przeciwnej) stronie od dołu grzejnika. Podłączenie boczne możliwe jest również z innym rozstawem zarówno po prawej (P1) lub lewej (L8) stronie.

  Mantis One to również model o przyjemnym dla oka designie. Bezpretensjonalna budowa – poziome, płaskie profile grzewcze na pionowych kolektorach – zależnie od wybranego koloru dopasuje się do wnętrza o stonowanej, lub szalonej stylistyce.

  Dostępne rozmiary:

  • 860x440 mm
  • 860x540 mm
  • 1260x440 mm
  • 1260x540 mm
  • 1560x440 mm
  • 1560x540 mm


  Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika wodno – elektrycznego Mantis One wynosi 0,8 MPa, maksymalna temperatura pracy – 82°C, a moc, zależna od wymiaru i dla parametru zasilania 75/65/20°C wynosi od 351 do 742 W, a moc grzałki elektrycznej wbudowanej w tym modelu wynosi w zależności od rozmiaru: 400 W, 600 W lub 800 W.

  Do modelu dokupić można zestaw zintegrowany termostatyczny z rurką zanurzeniową, zestaw maskujący zintegrowany lub geometryczny wieszak.

 • Simple ONE

  Grzejnik elektryczny Simple One marki Terma, jest jednym z tych modeli, które zadowolą wielbicieli prostoty. Dzięki swojemu designowi będzie opcją odpowiednią na przykład do rodzinnych wnętrz, gdzie nie stawia się na luksusowy wygląd, ale raczej wizualną bezpretensjonalność. Takie rozwiązanie będzie odpowiednie na przykład do pokoju dziecięcego – przyjemny dla oka kształt w połączeniu z odpowiednim kolorem, możliwym spośród blisko dwustu wliczonych w cenę oraz dodatkowych serii specjalnych, doda wnętrzu „ciepła”, którego tak pragniemy dla pociech. Po zamontowaniu dodatkowej, drewnianej półki Simple, mali domownicy zyskają dodatkowe miejsce na gromadzenie swoich skarbów. Jeśli natomiast postawimy na opcję z dodatkowym wieszakiem Simple, model doskonale nada się do przedpokoju, na przykład utrzymanego w prostej, skandynawskiej stylistyce. Przemoczone i zimne kurtki wyschną na nim znacznie szybciej,  niż na zwykłym wieszaku.

  Simple One to grzejnik wodno – elektryczny, co oznacza, że oprócz podłączenia do standardowej instalacji CO, posiada również nowoczesną, dyskretną grzałkę elektryczną One.

  W modelu możliwe są dwa rodzaje podłączenia: przyłącze jednootworowe prawe lub lewe z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej (przeciwnej) stronie grzejnika - przy takim podłączeniu konieczne jest zastosowanie specjalnego zaworu z rurką zanurzeniową oraz przyłącze boczne również w wersji prawej lub lewej - rozstaw przyłączy jest tu zależny od wysokości grzejnika.

  Budowa i rozmiary: Simple One ma formę drabinki, którą tworzą poziome profile grzewcze, gładko scalające się z kolektorami. Występuje w dziesięciu rozmiarach, różniących się liczbą profili: od czterech do szesnastu.

  Parametry techniczne:

  • Wymiary przekroju kolektora i profilu: 30 mm x 30 mm
  • Ciśnienie robocze: 1,0 MPa
  • Moc grzejnika, zależna od jego rozmiaru: 200 W, 400 W, 600 W, 800 W
  • Maksymalna temperatura pracy: 82°C

  Grzałka One to nowoczesne i dyskretne rozwiązanie; producent zadbał, aby była ona możliwie jak najmniej widoczna, dzięki czemu dostrzegalny jest jedynie wskaźnik stanu pracy. Jej kształt dostosowany jest do kształtu przekroju kolektora, posiada automatyczny wyłącznik czasowy, czy możliwość nastawienia dwóch poziomów temperatury.

 • Easy ONE

  Terma oferuje rozwiązanie dla tych, którzy pragną wnętrz estetycznych, utrzymanych w wybranej stylistyce i nieoszpeconych koniecznymi elementami wyposażenia. Wodno – elektryczny grzejnik Easy One ma formę prostej, geometrycznej drabinki, która prędzej przypomina właśnie element ozdobny pomieszczenia, niż wymagany.

  Zbudowany jest z profili i kolektorów o tych samych wymiarach przekroju (30x40 mm), elementy „gładko” się ze sobą łączą, tworząc spójną, jednolitą powierzchnię. Występuje w pięciu rozmiarach:

  • 640x200 mm
  • 960x200 mm
  • 1280x200 mm
  • 1600x200 mm
  • 1920x200 mm

  Wodno – elektryczna forma grzejnika oznacza, że podłącza się go do instalacji CO, ale posiada on również wbudowaną grzałkę Terma One, nowoczesne rozwiązanie Termy. Oto tylko niektóre cechy grzałki:

  • precyzyjna kontrola temperatury oraz informacja o trybie pracy
  • zaawansowane algorytmy pracy i ochrony urządzenia
  • funkcja „Timer” - automatycznego wyłączania grzałki po 2 godzinach
  • sygnalizacja stanów alarmowych
  • bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania
  • grzałka wbudowana w grzejnik pozostaje zupełnie niewidoczna

  Model Easy One posiada dwie możliwości podłączeń hydraulicznych:

  • jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika
  • jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika

  Przy tego typu podłączeniach konieczne jest zastosowanie zaworu z rurką zanurzeniową, również dostępnego w naszej ofercie.

  Do modelu dokupić można także ozdobny wieszak oraz praktyczną półkę Easy.

 • Marlin ONE

  Grzejnik wodno – elektryczny Marlin One, to model dostępny w naprawdę wielu wariantach, co pozwoli idealnie wkomponować go w wybrane wnętrze. Klient ma możliwość wyboru pomiędzy aż dwunastoma rozmiarami: 600x430 mm, 600x530 mm, 600x630 mm, 780x430 mm, 780x530 mm, 780x630 mm, 1185x430 mm, 1185x530 mm, 1185x630 mm, 1680x430 mm, 1680x530 mm, 1680x630 mm. Dobranie odpowiedniego do pomieszczenia, idealnego koloru, spośród blisko dwustu pięćdziesięciu dostępnych oraz możliwość zdecydowania się na opcję chromowaną, gwarantuje optymalne dostosowanie do gustu właściciela i stylu, w którym utrzymane jest całe wnętrze. Ozdobny wieszak, w który również można się zaopatrzyć, umożliwi wysuszenie lub ogrzanie na grzejniku na przykład kurtki.

  Marlin One składa się z poziomych, płaskich profili grzewczych o przekroju 30 mm na 10 mm oraz kolektorów o kwadratowym przekroju – 30 mm na 30 mm. Spłaszczone profile nieco odciążają wizualnie model.

  Ważną cechą jest również możliwość podłączenia do instalacji CO, jak i obecność grzałki elektrycznej One. Możliwe jest:

  • przyłącze jednootworowe prawe lub lewe, z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej (przeciwnej) stronie grzejnika; przy takim podłączeniu wymagane jest zastosowanie specjalnego zaworu z rurką zanurzeniową – również znajdującego się w naszej ofercie;
  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika

  Ciśnienie robocze grzejnika wynosi 1,0 MPa, natomiast maksymalna temperatura pracy – 82°C.

  Model dostępny jest w wersji pokrytej farbą proszkową lub powłoką galwaniczną.

  Grzałka One zapewni natomiast zupełną dyskrecję wyglądu, maksimum bezpieczeństwa oraz wysoką funkcjonalność, połączoną z łatwością obsługi – posiada jeden przycisk służący do włączania, ustawiania dwóch poziomów temperatury oraz funkcji „Timer”, oraz wbudowany interfejs IR do bezprzewodowej komunikacji z naściennym programatorem. Maksymalna moc grzałki wynosi 1000 W.

 • Pola ONE

  Jedną z głównych zalet modelu Pole One jest nietypowy układ profili grzewczych. Są one bowiem pogrupowane, w ilości zależnej od rozmiaru grzejnika, i poszczególne jego grupy są, na przemian, w jednej płaszczyźnie z kolektorami, lub nieco przed nie wystają. Tworzy to ciekawy estetycznie efekt, jak i pozwala na lepsze wykorzystanie grzejnika zgodnie z jego przeznaczeniem.

  Pole One to model wodno – eletryczny, co oznacza, że występuje zarówno z wbudowaną grzałką One, jak i podłącza się go do instalacji CO. Możliwych podłączeń jest aż sześć:

  • przyłącze jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika
  • przyłącze jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika
  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu

  Wybrane funkcje grzałki elektrycznej One:

  podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury
  i ochrona przeciwzamarzaniowa grzejnika
  wbudowany interfejs IR do bezprzewodowej komunikacji
  z naściennym programatorem
  funkcja automatycznego wyłączania grzałki po 2 godzinach
  dyskrecja designu – grzałka, wbudowana w grzejnik, pozostaje zupełnie niewidoczna

 • Dexter Pro ONE

  Dexter Pro One to jeden z kategorii bardziej nietypowych modeli grzejników firmy Terma. Płaskie, wygięte w łuki profile grzewcze zostały dodatkowo urozmaicone rzadziej spotykanym kształtem kolektorów – o trapezowym przekroju, oraz prostokątnym, większym elementem u dołu grzejnika, będącym jednolitą powierzchnią. Ponadto, głowica termostatyczna znajduje się nie jak zazwyczaj, na końcu kolektora, ale właśnie pośrodku owej płaszczyzny, co definitywnie czyni model bardziej ozdobnym.

  Dexter Pro One występuje w dziewięciu rozmiarach: 860 mm x 400 mm, 860 mm x 500 mm, 860 mm x 600 mm, 1220 mm x 400 mm, 1220 mm x 500 mm, 1220 mm x 600 mm, 1760 mm x 400 mm,1760 mm x 500 mm, 1760 mm x 600 mm.

  Jest to model wodno – elektryczny, co oznacza, że zarówno podłącza się go do klasycznej instalacji, jak i wyposażony jest w nowoczesną grzałkę elektryczną One. Jest to najnowszy pomysł Termy, cechujący się niezwykłą lekkością i małymi rozmiarami. Z pewnością zapewni bardziej oszczędną pracę grzejnika, ale również – tak ważne bezpieczeństwo. Obsługiwana jest przy pomocy zaledwie jednego przycisku, jak i zdalnie, za pomocą wbudowanego interfejsa IR do komunikacji z naściennym programatorem. Precyzyjnie kontroluje temperaturę i informuje o trybie pracy, sygnalizuje stany alarmowe oraz podwójnie zabezpiecza przed nadmiernym wzrostem temperatury.

  Podłączenia możliwe dla tego modelu:

  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie grzejnika

  W zestawie znajdują się dwa zawory odcinające kątowe i gwint zewnętrzny. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w dodatkowy, ozdobny wieszak.

 • Dexter One

  Jedną z największych zalet grzejnika Dexter One niezaprzeczalnie jest obecność grzałki elektrycznej One. Ta wprowadzona przez firmę Terma innowacja nadaje pojęciu produktów grzewczych zupełnie inny wymiar wygody i wydajności. Grzałka jest na tyle mała, że praktycznie całkowicie pozostaje w ukryciu, po raz pierwszy nie stawiając nas przed dylematem, czy wybrać design, czy funkcjonalność. Zapewnia znikomy pobór prądu w trybie czuwania oraz pozwala na ustawienie dwóch poziomów temperatury. Dzięki sygnalizacji stanów alarmowych i diodzie informującej o stanie pracy daje poczucie całkowitego bezpieczeństwa, a dzięki jednemu przyciskowi i możliwości bezprzewodowej komunikacji z zewnętrznym sterownikiem – komfort i prostotę użytkowania.

  Grzejnik Dexter One nie tylko zaopatrzony jest w tę grzałkę, ale posiada również opcję podłączenia do instalacji CO, co oznacza, że jest modelem wodno – elektrycznym. Gwarantuje to jeszcze większe dostosowanie do aktualnych potrzeb i warunków. Składa się przy tym z łukowatych, lekko „wypukłych”, poziomych profili grzewczych, które nieco łagodzą surową budowę grzejnika. W dalszym ciągu pozostaje on jednak elegancki, a w wersji chromowanej z pewnością zachwyci niezwykłym szykiem.

  Budowa i rozmiary:

  Dexter One zbudowany jest z poziomych, łukowatych profili pogrupowanych po kilka, w zależności od wymiaru, co daje wolne przestrzenie pomiędzy skupiskami rurek. Występuje w dziewięciu wersjach:

  • 860x400 mm
  • 860x500 mm
  • 860x600 mm
  • 1220x400 mm
  • 1220x500 mm
  • 1220x600 mm
  • 1760x400 mm
  • 1760x500 mm
  • 1760x600 mm


  Dostępne jest przyłącze jednootworowe prawe/lewe z możliwością podłączenia grzałki po lewej/prawej stronie grzejnika - przy tego typu podłączeniu konieczne jest zastosowanie specjalnego zaworu z rurką zanurzeniową, w który również można zaopatrzyć w się naszym sklepie.

  Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 0,8 MPa, a temperatura pracy 82°C.

 • Quadrus Slim ONE

  Quadrus Slim One to model zaprojektowany przez polską markę Terma specjalnie z myślą o zaspokojeniu dużych wymagań klientów. Nieskomplikowaną budową gwarantuje wysoką funkcjonalność i zaspokojenie potrzeb estetycznych. Składa się z pionowych kolektorów, na których osadzone są poziome profile grzewcze, w grupach po pięć rurek; dostępnych jest pięć wariantów wymiarowych. Z pewnością zapewni to duży komfort na przykład w łazience, gdzie specyficzny układ elementów umożliwi swobodne suszenie ręczników. Omawiany model występuje w wersji wodno – elektrycznej, co oznacza, że podłączany jest do instalacji CO, posiadając jednocześnie dodatkową grzałkę elektryczną. Istnieje też możliwość zaopatrzenia go w zestaw zintegrowany termostatyczny z rurką zanurzeniową, oraz w zintegrowany maskujący zestaw.

  Dostępne podłączenia:

  • przyłącze jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika (przy tego typu podłączeniu konieczne jest zastosowanie specjalnego zaworu z rurką zanurzeniową)
  • przyłącze jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika (przy tego typu podłączeniu konieczne jest zastosowanie specjalnego zaworu z rurką zanurzeniową)
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika

  Dostępne wymiary:

  • 870x450 mm
  • 870x600 mm
  • 1185x450 mm
  • 1185x600 mm

  Dane techniczne:

  • ciśnienie robocze: 1,0 MPa
  • maksymalna temperatura pracy: 82 °C
  • moc grzałki w tym modelu: 400 W, 600 W, lub 800 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 10 mm
  • przekrój profilu grzewczego: 30 mm x  30 mm
  • kolor w cenie


  Grzałka elektryczna One daje między innymi możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika, bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym sterownikiem naściennym, posiada funkcję „Timer”, która wyłącza grzałkę po dwóch godzinach oraz ochronę przeciwzamarzaniową.

 • Quadrus Bold ONE

  Grzejnik wodno – elektryczny Quadrus Bold One to produkt z oferty firmy Terma. Dzięki nietypowej budowie – dodatkowej warstwie profili grzewczych – zapewni większą moc cieplną i ciekawy efekt wizualny. Pierwsza, frontowa warstwa wysunięta jest nieco do przodu, tworząc płaszczyznę niezależną od kolektorów; pomiędzy jej pogrupowanymi profilami znajdują się dodatkowe rurki, w jednej linii z kolektorami.

  Jest to model wodno – elektryczny, czyli zarówno podłączany do instalacji CO, jak i posiadający grzałkę elektryczną One. Pierwszą cechą grzałki, wyróżniającą ją na tle konkurencji, jest budowa – wmontowana w grzejnik pozostaje zupełnie niewidoczna. Zapewnia jednocześnie dużą wydajność, bezpieczeństwo oraz prostotę codziennego użytkowania.

  Podłączenia możliwe dla modelu Quadrus Bold One:

  • jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika
  • jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika .


  Grzejnik występuje w czterech różnych rozmiarach.

  Ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, maksymalna temperatura pracy – 82°C.

 • Tytus ONE

  Zaletą grzejnika Tytus One, wyróżniającą go na tle innych modeli dostępnych na rynku, jest definitywnie dodatkowa, niemalże niewidoczna warstwa profili grzewczych. Osadzona jest bezpośrednio pod warstwą frontową, której rurki są z kolei wysunięte do przodu i wygięte. Taka budowa z pewnością zapewni o wiele szybsze wysychanie ręczników czy ubrań, które z dwóch stron otoczone będą źródłem ciepła.

  Tytus One to model wodno – elektryczny (posiada grzałkę elektryczną One, ale jednocześnie podłącza się go do standardowej instalacji); dostępne dla niego podłączenia:

  • przyłącze jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika
  • przyłącze jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu;

  Mogą dokonać Państwo wyboru spośród aż dziewięciu rozmiarów: 820x440 mm, 820x540 mm, 820x640 mm, 1020x440 mm, 1020x540 mm, 1020x640 mm, 1260x440 mm, 1260x540 mm, 1260x640 mm.

  Grzałka One wyróżnia się estetycznym, dyskretnym designem i wysoką funkcjonalnością: posiada między innymi podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury i ochronę przeciwzamarzaniową, opcję „zapamiętywanie ostatnich ustawień”, czy możliwość zdalnego sterowania dzięki wbudowanemu interfejsowi IR.

 • City One

  Fabryczno – przemysłowa stylistyka stała się ostatnimi czasy bardzo pożądana i popularna. Wbrew pozorom ciężko jest jednak uzyskać wrażenie surowości wnętrza, mając do dyspozycji jedynie konwencjonalne rozwiązania. Grzejnik City One jest w stanie zapewnić otrzymanie wymarzonego efektu, dzięki brakowi zaokrąglonych linii i jakichkolwiek ozdobników. Design wzorowany na loftach może teraz zagościć w każdym, nawet niewielkim mieszkaniu dzięki firmie Terma.

  Budowa i rozmiary: model City One występuje w jedenastu dostępnych rozmiarach – w wysokości od 510 mm do 1860 mm oraz dwóch szerokościach, 500 mm i 600 mm. Skonstruowany jest z „kanciastych” elementów; na pionowych kolektorach osadzone są profile grzewcze, tworzące odrębną płaszczyznę (nieco wysunięte do przodu). Jeden z nich wystaje odrobinę mocniej, co pozwala na nadanie mu dodatkowej funkcji. Przekrój kolektora wynosi 30 mm x 30 mm, natomiast przekrój profilu 30 mm x 10 mm.

  Podłączenia: oprócz wbudowanej grzałki elektrycznej, grzejnik podłączany jest też do instalacji CO, możliwe przyłącza: jednootworowe lewe/prawe z możliwością podłączenia grzałki po prawej/lewej (przeciwnej) stronie grzejnika; boczne lewe/prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej/lewej (przeciwnej) stronie grzejnika (w pionie od dołu).

  City Oneparametry techniczne: Maksymalna temperatura pracy wynosi 82°C, a maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze - 0,8 MPa; moc grzejnika zależna jest od jego wymiarów i dla parametru 75/65/20°C wynosi od 304 do 1032 W, a moc grzałki jest dobrana do rozmiarów grzejnika i wynosi od 300 W do 1000 W.

  Możliwość zaopatrzenia modelu w dodatkowy, ozdobny wieszak, zestaw zintegrowany termostatyczny z rurką zanurzeniową, zestaw maskujący zintegrowany.

 • Kioto ONE

  Kioto One marki Terma to model grzejnika dla tych, którzy cenią sobie produkty maksymalnie dostosowujące się do ich potrzeb. Powodów, dzięki którym właśnie Kioto One będzie dla nich odpowiedni, jest kilka. Pierwszy, i najważniejszy z nich – jest to model wodno – elektryczny, co oznacza, że nie tylko zostaje podłączony do instalacji CO, ale posiada również dodatkową, wbudowaną grzałkę elektryczną. Umożliwia ona między innymi ustawienie dwóch poziomów temperatury grzejnika, zapewnia ochronę przeciwzamarzaniową, niski pobór prądu podczas trybu czuwania, sygnalizuje stany alarmowe. Dodatkowo, model Kioto One występuje w aż pięciu dostępnych wymiarach, a jego budowa umożliwia swobodne wysuszenie na nim mokrych ręczników, dzięki odstępom między profilami i delikatnym ich wygięciem. Można również zaopatrzyć się w zintegrowany zestaw termostatyczny z rurką zanurzeniową. Dla tego modelu dostępne jest przyłącze jednootworowe prawe lub lewe (z możliwością podłączenia grzałki po przeciwnej, lewej lub prawej stronie grzejnika).

  Model Kioto One dostępny jest w następujących wymiarach: 555x480 mm, 870x480 mm, 1185x480 mm, 1500x480 mm, 1815x480 mm.

  Parametry techniczne:

  • ciśnienie robocze: 0,8 MPa
  • maksymalna temperatura pracy: 82 °C
  • moc grzejnika (zależnie od wymiaru): 300 W, 400 W, 600 W, 800 W, 1000 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 30 mm
  • przekrój profilu grzewczego: 30 mm x  10 mm
  • kolor w cenie

  Cechy grzałki elektrycznej One:

  • zasilanie: 230 V/50 Hz
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • możliwość bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym sterownikiem naściennym
  • występowanie w bogatej palecie kolorów
 • Lima ONE

  Polska marka Terma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom wymagających klientów, oferując produkty, które łączą w sobie nowoczesny wygląd z praktycznym zastosowaniem, tak ważnym w codziennym życiu. Model Lima One idealnie te zapotrzebowania zaspokoi; jest to wersja wodno – elektryczna, dzięki czemu podłączana jest zarówno do instalacji CO, jak i posiada wbudowaną grzałkę elektryczną. Budowa grzejnika również zasługuje na uwagę – tworzą go poziome profile grzewcze w jednej płaszczyźnie z kolektorami, oraz dodatkowe, lekko wygięte profile zamocowane od frontowej strony kolektorów. Ich ilość uzależniona jest od wybranego rozmiaru modelu, spośród aż dwudziestu sześciu dostępnych. Specyficzna budowa modelu Lima pozwala jeszcze lepiej wykorzystać potencjał grzejników z serii One.

  Dostępne podłączenia (zależnie od wysokości modelu):

  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika
  • jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika
  • jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu


  Dane techniczne grzejnika Lima One:

  • ciśnienie robocze: 1,0 MPa
  • maksymalna temperatura pracy: 82 °C
  • moc grzejnika (zależnie od wymiaru i powłoki): 120 W – 1000 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 30 mm
  • średnica profilu grzewczego: 22 mm
  • kolor w cenie


  Zalety grzałki elektrycznej One:

  • możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • niski pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych
 • Mike ONE

  Tym, którym marzy się wnętrze wyposażone w proste, przede wszystkim użyteczne przedmioty, z całą pewnością polecić możemy grzejnik Mike One. Jest na tyle neutralny, że spokojnie zaaranżować go można zarówno w kuchni, przedpokoju, pokoju dziecięcym czy łazience. To model wodno – elektryczny, dzięki czemu, oprócz standardowego podłączenia do instalacji CO, posiada również najnowsze rozwiązanie marki Terma – wbudowaną w grzejnik, prawie niewidoczną grzałkę elektryczną One.

  Zalety grzałki elektrycznej One:

  • opcja ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda prezentująca aktualny tryb pracy
  • znikomy pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłączająca grzałkę po dwóch godzinach
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych


  Do instalacji CO można podłączyć go na cztery sposoby:

  • dla grzejników o wysokości od 435 mm do 1635 mm - przyłącze jednootworowe prawe/lewe z możliwością podłączenia grzałki po przeciwnej stronie grzejnika
  • dla grzejników o wysokości od 735 mm do 1635 mm - podłączenie boczne prawe/lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po przeciwnej stronie od dołu grzejnika
  • dla grzejników o wysokości 435 mm do 1635 mm - boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu oraz:
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu


  Model Mike One występuje w aż szesnastu rozmiarach o różnych wysokościach, szerokościach i układzie rurek. Przekrój kolektora ma wymiary 30x30mm, średnica profilu – 14 mm. Ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, Maksymalna temperatura pracy – 82°C.

  Dostępny jest pokryty farbą proszkową lub powłoką galwaniczną.

 • Bone ONE

  Grzejnik Bone One polskiej firmy Terma to model wodno – elektryczny. Oznacza to, że oprócz standardowego podłączenia CO, posiada również wbudowaną grzałkę elektryczną. Taka konfiguracja pozwala jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność grzejnika. Dużą, wizualną zaletą jest natomiast lekkość użytych elementów – zarówno wykorzystane kolektory, jak i osadzone na nich poziomo profile grzewcze są drobniejsze i cieńsze niż standardowo. Dzięki temu grzejnik nie traci na swej wydajności, jednocześnie odciążając wnętrze wizualnie. Prawie dwieście możliwych kolorów wliczonych w cenę i dodatkowe odcienie z serii specjalnych umożliwiają dodanie modelowi charakteru – w barwie czekolady pięknie prezentował się będzie we wnętrzach rustykalnych, w towarzystwie drewnianych podłóg, wersja chromowana doda natomiast nonszalancji pomieszczeniom utrzymanym w nowoczesnej stylistyce.

  Wymiary modelu Bone One:

  • 760 x 500 mm
  • 760 x 600 mm
  • 1260 x 500 mm
  • 1260 x 600 mm
  • 1510 x 500 mm
  • 1510 x 600 mm


  Bone One - dane techniczne:

  • ciśnienie robocze: 0,8 MPa
  • maksymalna temperatura pracy: 82 °C
  • moc grzejnika (zależnie od wymiaru): od 320 do 728 W, a w przypadku wersji chromowanej od 224 do 510 W
  • przekrój kolektora: 30 mm x 40 mm
  • przekrój profilu grzewczego: 20 mm x 20 mm
  • możliwe podłączenia: przyłącze jednootworowe prawe lub lewe z możliwością podłączenia grzałki po przeciwnej stronie, boczne lewe lub prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po przeciwnej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu, boczne lewe lub prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po przeciwnej stronie od dołu grzejnika

  Zalety grzałki elektrycznej One:

  • możliwość ustawienia dwóch poziomów temperatury grzejnika
  • elektroniczny czujnik pozwalający na utrzymanie temperatury
  • dioda pokazująca aktualny tryb pracy
  • niski pobór prądu w trybie czuwania
  • funkcja „Timer” wyłącza grzałkę po dwóch godzinach
  • ochrona przeciwzamarzaniowa
  • sygnalizowanie stanów alarmowych
  • zasilanie: 230 V/50 Hz