Tytus ONE

Tytus ONE

Zaletą grzejnika Tytus One, wyróżniającą go na tle innych modeli dostępnych na rynku, jest definitywnie dodatkowa, niemalże niewidoczna warstwa profili grzewczych. Osadzona jest bezpośrednio pod warstwą frontową, której rurki są z kolei wysunięte do przodu i wygięte. Taka budowa z pewnością zapewni o wiele szybsze wysychanie ręczników czy ubrań, które z dwóch stron otoczone będą źródłem ciepła.

Tytus One to model wodno – elektryczny (posiada grzałkę elektryczną One, ale jednocześnie podłącza się go do standardowej instalacji); dostępne dla niego podłączenia:

  • przyłącze jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika
  • przyłącze jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika
  • boczne prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • boczne prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej stronie od dołu grzejnika
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu;

Mogą dokonać Państwo wyboru spośród aż dziewięciu rozmiarów: 820x440 mm, 820x540 mm, 820x640 mm, 1020x440 mm, 1020x540 mm, 1020x640 mm, 1260x440 mm, 1260x540 mm, 1260x640 mm.

Grzałka One wyróżnia się estetycznym, dyskretnym designem i wysoką funkcjonalnością: posiada między innymi podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury i ochronę przeciwzamarzaniową, opcję „zapamiętywanie ostatnich ustawień”, czy możliwość zdalnego sterowania dzięki wbudowanemu interfejsowi IR.

Tytus ONE Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów