Pola ONE - elektryczny

Pola ONE - elektryczny

Pola One to model, który aż „prosi się” o zdecydowane kolory i wyraziste wnętrza. Świetnie prezentować się będzie zarówno jako jedyny, mocny akcent na ścianie (na przykład w żółtym lub czerwonym kolorze), jak i w towarzystwie innych, oryginalnych dodatków. Jego budowa również jest nietypowa; poziome profile grzewcze w jednej płaszczyźnie z kolektorami, pogrupowane w ilości zależnej od wymiarów grzejnika, na przemian przeplatają się takimi, które nieco wystają do przodu. Daje to zarówno ciekawy efekt wizualny, jak i pozwala na większe wykorzystanie podstawowej funkcji grzejnika – czyli suszenia i grzania.

Dzięki obecności grzałki elektrycznej One, model jest całkowicie elektryczny (nie wymaga podłączania do instalacji CO). Grzałka ta to nowość w ofercie Termy, odznaczająca się na tle tych dostępnych już na rynku zarówno funkcjonalnością, jak i wyglądem – dzięki temu, że wbudowana jest w grzejnik, pozostaje w zupełnym ukryciu, a do jej podstawowej obsługi potrzebny jest tylko jeden, dyskretny przycisk. Grzałka posiada rozmaite, przydatne funkcje: możliwość zdalnego sterowania, dzięki wbudowanemu interfejsowi do komunikacji z naściennym programatorem, ochronę przeciwzamarzaniową, zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury, czy „Timer” - funkcję automatycznego wyłączania grzałki po dwóch godzinach.

Pola One występuje w aż sześciu rozmiarach, z których największy ma aż 1580 mm na 600 mm, oraz dwóch rodzajach powłok: galwanicznej oraz farbie proszkowej. Przekrój kolektora ma wymiary 30x30 mm, natomiast średnica profilu: 22 mm.

Pola ONE - elektryczny Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów