Dexter Pro ONE

Dexter Pro ONE

Dexter Pro One to jeden z kategorii bardziej nietypowych modeli grzejników firmy Terma. Płaskie, wygięte w łuki profile grzewcze zostały dodatkowo urozmaicone rzadziej spotykanym kształtem kolektorów – o trapezowym przekroju, oraz prostokątnym, większym elementem u dołu grzejnika, będącym jednolitą powierzchnią. Ponadto, głowica termostatyczna znajduje się nie jak zazwyczaj, na końcu kolektora, ale właśnie pośrodku owej płaszczyzny, co definitywnie czyni model bardziej ozdobnym.

Dexter Pro One występuje w dziewięciu rozmiarach: 860 mm x 400 mm, 860 mm x 500 mm, 860 mm x 600 mm, 1220 mm x 400 mm, 1220 mm x 500 mm, 1220 mm x 600 mm, 1760 mm x 400 mm,1760 mm x 500 mm, 1760 mm x 600 mm.

Jest to model wodno – elektryczny, co oznacza, że zarówno podłącza się go do klasycznej instalacji, jak i wyposażony jest w nowoczesną grzałkę elektryczną One. Jest to najnowszy pomysł Termy, cechujący się niezwykłą lekkością i małymi rozmiarami. Z pewnością zapewni bardziej oszczędną pracę grzejnika, ale również – tak ważne bezpieczeństwo. Obsługiwana jest przy pomocy zaledwie jednego przycisku, jak i zdalnie, za pomocą wbudowanego interfejsa IR do komunikacji z naściennym programatorem. Precyzyjnie kontroluje temperaturę i informuje o trybie pracy, sygnalizuje stany alarmowe oraz podwójnie zabezpiecza przed nadmiernym wzrostem temperatury.

Podłączenia możliwe dla tego modelu:

  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie grzejnika

W zestawie znajdują się dwa zawory odcinające kątowe i gwint zewnętrzny. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w dodatkowy, ozdobny wieszak.

Dexter Pro ONE W tej kategorii nie ma produktów.