Mike One chrom 1335 x 430 - elektryczny

Nowy produkt

3 849,90 zł brutto

Opis

Wysokość grzejnika [mm] 1335
Szerokość grzejnika [mm] 430
Moc [W] 400
Materiał stal
Kolor kolor specjalny

Więcej informacji

Mike One to grzejnik elektryczny o prostej, estetycznej budowie, składający się z bardzo drobnych, poziomych profili grzewczych o okrągłym przekroju i pionowych kolektorów. Ten model doskonale nada się na przykład do pokoju chłopięcego – po dobraniu odpowiedniego koloru - z niesamowicie szerokiej palety możliwych – oraz rozmiaru, zadowolimy każdego małego odkrywcę czy sportowca. Grzejnik absolutnie nie ma jednak dziecinnego designu; możliwość umieszczenia go w pokoju naszych pociech, zawdzięcza nieskomplikowanej budowie i odrobinie łagodności, uzyskanej właśnie poprzez odpowiedni kształt profili.

Występowanie w wersji elektrycznej jest dodatkowym atutem modelu. Mike One wyposażony jest bowiem w innowacyjną grzałkę elektryczną One, zaprojektowaną przez markę Terma specjalnie z myślą o jak największym komforcie, nienachalności wyglądu, a co najważniejsze – bezpieczeństwie. Spośród wielu zalet grzałki, na uwagę z pewnością zasługuje podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury, ochrona przeciwzamarzaniowa grzejnika, możliwość współpracy z zewnętrznymi timerami oraz systemami inteligentnego zarządzania budynkami, czy możliwość bezprzewodowej komunikacji z zewnętrznym sterownikiem. Dostępna jest w aż siedmiu mocach: 120 W, 200 W, 300 W, 400 W, 600 W, 800 W oraz 1000 W. Może zostać zamocowana od dołu, po lewej lub prawej stronie grzejnika.

Model Mike One występuje w szesnastu możliwych wariantach rozmiarów, różniących się szerokością i wysokością, a także układem rurek. Przekrój kolektora ma wymiary 30 mm na 30 mm, natomiast profil - średnicę 14 mm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mike One chrom 1335 x 430 - elektryczny

Mike One chrom 1335 x 430 - elektryczny