City One

City One

Fabryczno – przemysłowa stylistyka stała się ostatnimi czasy bardzo pożądana i popularna. Wbrew pozorom ciężko jest jednak uzyskać wrażenie surowości wnętrza, mając do dyspozycji jedynie konwencjonalne rozwiązania. Grzejnik City One jest w stanie zapewnić otrzymanie wymarzonego efektu, dzięki brakowi zaokrąglonych linii i jakichkolwiek ozdobników. Design wzorowany na loftach może teraz zagościć w każdym, nawet niewielkim mieszkaniu dzięki firmie Terma.

Budowa i rozmiary: model City One występuje w jedenastu dostępnych rozmiarach – w wysokości od 510 mm do 1860 mm oraz dwóch szerokościach, 500 mm i 600 mm. Skonstruowany jest z „kanciastych” elementów; na pionowych kolektorach osadzone są profile grzewcze, tworzące odrębną płaszczyznę (nieco wysunięte do przodu). Jeden z nich wystaje odrobinę mocniej, co pozwala na nadanie mu dodatkowej funkcji. Przekrój kolektora wynosi 30 mm x 30 mm, natomiast przekrój profilu 30 mm x 10 mm.

Podłączenia: oprócz wbudowanej grzałki elektrycznej, grzejnik podłączany jest też do instalacji CO, możliwe przyłącza: jednootworowe lewe/prawe z możliwością podłączenia grzałki po prawej/lewej (przeciwnej) stronie grzejnika; boczne lewe/prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej/lewej (przeciwnej) stronie grzejnika (w pionie od dołu).

City Oneparametry techniczne: Maksymalna temperatura pracy wynosi 82°C, a maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze - 0,8 MPa; moc grzejnika zależna jest od jego wymiarów i dla parametru 75/65/20°C wynosi od 304 do 1032 W, a moc grzałki jest dobrana do rozmiarów grzejnika i wynosi od 300 W do 1000 W.

Możliwość zaopatrzenia modelu w dodatkowy, ozdobny wieszak, zestaw zintegrowany termostatyczny z rurką zanurzeniową, zestaw maskujący zintegrowany.

City One Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów