Fiona ONE - elektryczny

Fiona ONE - elektryczny

Grzejnik Fiona One to model, który w specyficzny sposób łączy w sobie zarówno nowoczesność, jak i elegancję; jest więc ciężki do opisania jednym słowem. Jak wiele projektów Termy, Fiona One jest grzejnikiem o dość prostej budowie pozbawionej udziwnień i ozdobników, przemyślana konstrukcja i użycie najwyższej klasy materiałów czyni go jednak produktem, którego nie powstydzi się żaden salon i sypialnia, doskonale nada się również do łazienek, co zawdzięcza drabinkowej budowie.

Zrezygnowanie z wystających przed płaszczyznę kolektorów części czyni go natomiast grzejnikiem stosunkowo płaskim, nie rzuca się więc w oczy, ani nie przytłacza pomieszczenia, nawet tego niewielkiego. Pasował będzie do wnętrz o bardzo różnorodnej stylistyce – jeśli zdecydują się Państwo na wybranie stonowanych, naturalnych kolorów ziemi, jak głębokie brązy, zgaszone zielenie czy szarości, Fiona One stanie się świetnym dodatkiem pomieszczeń przytulnych, ciepłych i bardziej klasycznych; w jednym z soczystych, zwariowanych kolorów RAL stanowił będzie natomiast dodatek do wnętrza bardziej odważnego i nowoczesnego.

Słowo One oznacza, że grzejnik posiada wbudowaną i dyskretną grzałkę elektryczną One, najnowszy projekt marki. Niektóre z jej zalet, to:

  • sygnalizacja stanów alarmowych,
  • funkcja „Timer”, umożliwiająca wyłączenie grzejnika po dwóch godzinach,
  • możliwość współpracy z zewnętrznymi sterownikami,
  • precyzyjna kontrola temperatury,
  • łatwość użytkowania – podstawowa obsługa przy pomocy jednego przycisku,
  • informacja o trybie pracy.

Grzejnik Fiona One składa się z pionowych kolektorów o kwadratowym przekroju, mierzącym 30 mm x 30 mm oraz profili o średnicy równej 22 mm. Poziome rurki zamontowano w płaszczyźnie kolektorów, a także pozostawiono między nimi odstępy odpowiednie, by model mógł służyć za praktyczną suszarkę.

Meta tytuł: Fiona One – Terma
meta opis: Grzejnik drabinkowy Fiona One łączy w sobie nowoczesność i elegancję, brak wystających elementów czyni go natomiast stosunkowo płaskim i dyskretnym.

Fiona ONE - elektryczny Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów