City ONE - elektryczny

City ONE - elektryczny

Nazwa modelu City One doskonale odzwierciedla jego design. Na pierwszy rzut oka kojarzy się z wielkomiejską, niewymuszoną swobodą i luźnym szykiem. To wrażenie dodatkowo spotęgować mogą niektóre barwy, zawarte w olbrzymiej palecie – chociażby czerń, brąz, odcienie szarości lub głęboki granat, przywodzące na myśl chłodną kolorystykę, tak często wykorzystywaną w nowoczesnych apartamentowcach. Pokaźny metraż wcale nie jest jednak do tego potrzebny; grzejnik City One wyposażony w grzałkę elektryczną (dzięki niej jest to model w stu procentach elektryczny) sam w sobie nada wnętrzu pożądany efekt.

Budowa i rozmiary: Zaletą modelu City One i cechą, dzięki której może nadać pomieszczeniu „ducha” wielkiego miasta, jest prosta, niemalże kanciasta budowa. Zarówno kolektory jak i profile grzewcze posiadają „ostro” zakończone brzegi; profile osadzone są poziomo na kolektorach, minimalnie wystając do przodu. Jeden z nich wysunięty jest nieco bardziej, niezależnie od wybranego wariantu, co umożliwia powieszenie na nim większych, bądź grubszych rzeczy. Dostępnych jest aż jedenaście różnych rozmiarów (wysokości od 510 do 1860 mm, szerokość 500 lub 600 mm), w każdym z nich przekrój kolektora wynosi 30 x 30 mm, a profilu 10 x 30 mm.

City One – parametry techniczne: Moc grzałki dla tego modelu wynosi od 300 W do 1000 W; opcja podłączenia grzałki elektrycznej od dołu, po lewej lub prawej stronie.

Możliwość zaopatrzenia się w dodatkowy, ozdobny wieszak.

City ONE - elektryczny Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów