Easy ONE - elektryczny

Easy ONE - elektryczny

Model elektryczny Easy One zupełnie zmienia dotychczasowe wyobrażenie o  grzejnikach. Wyglądem przypomina raczej półkę lub ozdobną drabinkę, niż to, czym jest w rzeczywistości. Pasował będzie do wnętrz tych, którzy cenią sobie dbałość o każdy szczegół wystroju i nie lubią, kiedy wyposażenie „konieczne” psuje wymarzony efekt. Geometryczny kształt grzejnika zapewnia dużą dowolność designu – w ciemnym kolorze przybierze elegancki charakter, w jasnym i soczystym – doda pomieszczeniu zawadiackości.

Budowa i wymiary:

Easy One zbudowany jest z poziomych profili, stosunkowo wąskich w porównaniu z długością kolektorów, co tworzy ów efekt drabiny. Zarówno kolektory jak i profile grzewcze mają takie same wymiary przekroju i „gładko” się łączą.

Model występuje w pięciu rozmiarach, różniących się wysokością: 640x200 mm, 960x200 mm, 1280x200 mm, 1600x200 mm, 1920x200 mm.

Przekrój kolektora i profilu: 30 mm na 40 mm.

Easy One jest w stu procentach elektryczny:

Dzięki obecności grzałki One, nowoczesnego rozwiązania firmy Terma; grzałka cechuje się bardzo dyskretnym wyglądem – wbudowana w grzejnik pozostaje zupełnie niewidoczna dla wzroku – oraz wysoką funkcjonalnością: posiada funkcję „Timer”, która umożliwia jej automatyczne wyłączenie po dwóch godzinach, podwójną ochronę przed nadmiernym wzrostem temperatury i zabezpieczenie przeciw zamarzaniu, możliwość bezprzewodowej komunikacji z naściennym sterownikiem, oraz informacji o trybie pracy.

Możliwa moc grzałki przy tym modelu: 120 W, 200 W, 300 W, 400 W.


Do modelu dokupić można ozdobny, geometryczny wieszak lub półkę Easy, które dodatkowo zwiększą jego funkcjonalność.

Easy ONE - elektryczny Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów