Simple ONE

Simple ONE

Grzejnik elektryczny Simple One marki Terma, jest jednym z tych modeli, które zadowolą wielbicieli prostoty. Dzięki swojemu designowi będzie opcją odpowiednią na przykład do rodzinnych wnętrz, gdzie nie stawia się na luksusowy wygląd, ale raczej wizualną bezpretensjonalność. Takie rozwiązanie będzie odpowiednie na przykład do pokoju dziecięcego – przyjemny dla oka kształt w połączeniu z odpowiednim kolorem, możliwym spośród blisko dwustu wliczonych w cenę oraz dodatkowych serii specjalnych, doda wnętrzu „ciepła”, którego tak pragniemy dla pociech. Po zamontowaniu dodatkowej, drewnianej półki Simple, mali domownicy zyskają dodatkowe miejsce na gromadzenie swoich skarbów. Jeśli natomiast postawimy na opcję z dodatkowym wieszakiem Simple, model doskonale nada się do przedpokoju, na przykład utrzymanego w prostej, skandynawskiej stylistyce. Przemoczone i zimne kurtki wyschną na nim znacznie szybciej,  niż na zwykłym wieszaku.

Simple One to grzejnik wodno – elektryczny, co oznacza, że oprócz podłączenia do standardowej instalacji CO, posiada również nowoczesną, dyskretną grzałkę elektryczną One.

W modelu możliwe są dwa rodzaje podłączenia: przyłącze jednootworowe prawe lub lewe z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej (przeciwnej) stronie grzejnika - przy takim podłączeniu konieczne jest zastosowanie specjalnego zaworu z rurką zanurzeniową oraz przyłącze boczne również w wersji prawej lub lewej - rozstaw przyłączy jest tu zależny od wysokości grzejnika.

Budowa i rozmiary: Simple One ma formę drabinki, którą tworzą poziome profile grzewcze, gładko scalające się z kolektorami. Występuje w dziesięciu rozmiarach, różniących się liczbą profili: od czterech do szesnastu.

Parametry techniczne:

  • Wymiary przekroju kolektora i profilu: 30 mm x 30 mm
  • Ciśnienie robocze: 1,0 MPa
  • Moc grzejnika, zależna od jego rozmiaru: 200 W, 400 W, 600 W, 800 W
  • Maksymalna temperatura pracy: 82°C

Grzałka One to nowoczesne i dyskretne rozwiązanie; producent zadbał, aby była ona możliwie jak najmniej widoczna, dzięki czemu dostrzegalny jest jedynie wskaźnik stanu pracy. Jej kształt dostosowany jest do kształtu przekroju kolektora, posiada automatyczny wyłącznik czasowy, czy możliwość nastawienia dwóch poziomów temperatury.

Simple ONE Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów